آراد شیمی
خانه / اسید اسکوربیک / عرضه اسید اسکوربیک فود گرید با کیفیت در ایران

عرضه اسید اسکوربیک فود گرید با کیفیت در ایران

اسید اسکوربیک فود گرید یکی از مکمل های غذایی پر کاربرد است. این ماده به علت اثرات چشمگیر آنتی اکسیدانی و همچنین به عنوان یک ویتامین برای حفظ سلامتی بدن و جلوگیری از ابتلاء به بعضی امراض و تسریع در بهبودی آنها به فرآورده های غذایی افزوده میشود. عرضه اسید اسکوربیک فود گرید به صورت عمده در پک های 25 کیلویی از طریق سفارشات اینترنتی به سهولت امکانپذیر می باشد.

عرضه اسید اسکوربیک

اسید اسکوربیک چیست؟

اسید اسکوربیک یک آنتی اکسیدان قوی است. آنتی اکسیدانها موادی هستند که پراکسیدها و رادیکالهای آزاد را مهار کرده و ادامه فرآیند اکسیداسیون توسط آنها را متوقف میکنند. به این ترتیب با قطع رشد سلولهای سرطانی و کاهش اندازه تومورها از پیشروی سرطان و حتی مبتلا شدن به آن جلوگیری میکنند.
اسید اسکوربیک یا ویتامین سی که یک نوع از ویتامینها محسوب می شود توسط بدن انسان قابل تهیه نیست. این ماده باید به صورت یک مکمل غذایی از طریق مصرف مواد غذایی طبیعی و صنعتی که حاوی ویتامین سی هستند و همچنین مکمل های دارویی برای بدن تامین شود.

عرضه اسید اسکوربیک
اسید اسکوربیک به صورت طبیعی در گیاهان و میوه های مختلف مانند فلفل تند, کلم بروکلی, گل کلم, گوجه فرنگی, سیب زمینی, اسفناج, کلم, توت فرنگی, گریپ فروت, هندوانه, کیوی. این ماده در انواع مرکبات نیز به وفور یافت میشود. نکته قابل توجه این است که اسید اسکوربیک موجود در این مواد با گذشت زمان و همچنین در اثر حرارت یافتن و پخته شدن کاهش می یابد.

عرضه اسید اسکوربیک فود گرید

اسید اسکوربیک  یا ویتامین سی یکی از مهم ترین مکمل های غذایی است. این ماده ازدسته آنتی اکسیدانها و یکی از ویتامینهای لازم برای تأمین سلامتی بدن انسان می باشد. کارخانه های تولید کننده فرآورده های مختلف غذایی به وفور از این ماده در این محصولات استفاده می کنند.

اسید اسکوربیک به صورت صنعتی در کارخانه های تولید کننده آن در دو گرید تهیه می شود:
1) اسید اسکوربیک غذایی ( فود گرید )            2) اسید اسکوربیک صنعتی

عرضه اسید اسکوربیک فود گرید که به صورت عمده در پک های 25 کیلویی به فروش می رسد از طریق سفارش اینترنتی به سهولت امکانپذیر است.

عرضه اسید اسکوربیک

اثرات اسید اسکوربیک بر بدن انسان

اسید اسکوربیک یا همان ویتامین سی نقش بسیار مهمی در تأمین سلامتی و جلوگیری از بروز بعضی بیماریها و تسریع در بهبود آنها دارد. از جمله تأثیرات اسید اسکوربیک فود گرید بر بدن انسان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • جلوگیری از بروز دیابت
 •  با توجه به تأثیرات اسید اسکوربیک یا همان ویتامین سی بر کلاژن موجود در بافت پیوندی که باعث انسجام آن می شود, کمک به افزایش تراکم استخوانها, دندانها و غضروف ها. تاندونها, رباط ها, ماهیچه ها و بهبود بافت پوست از مهمترین نقشهای این ماده در بدن می باشد.
 • افزایش جذب آهن
 • جلوگیری و تسریع بیماریهای حاصل از فعالیت رادیکالهای آزاد در بدن مانند سرطان
 • تقویت سیستم ایمنی بدن و به تبع آن کاهش دوره سرماخوردگی و بیماریهای مشابه
 • اسید اسکوربیک با اکسیداسیون اسیدهای چرب موجود در دیواره سلولها و جلوگیری از ایجاد لخته های خونی, از بروز سکته مغزی جلوگیری می کند.
 • برطرف کردن تصلب شرائین و سفت وسخت شدن رگها
 • با توجه به اینکه عدم وجود اسید اسکوربیک موجب چسبندگی اسپرمها می شود, جلوگیری از ناباروری در مردان نیز ازدیگر تأثیرات مفید وجود این ماده در بدن می باشد.
 • جلوگیری از بارداری با مهار پروژسترون

  عرضه اسید اسکوربیک

 

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم نقابت
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129727840
شماره موبایل: 09025767017
کانال تلگرام