آراد شیمی
خانه / سوکرالوز / خرید اینترنتی سوکرالوز به صورت عمده

خرید اینترنتی سوکرالوز به صورت عمده

خرید اینترنتی سوکرالوز که از دسته شیرین کننده های فاقد کالری می باشد, به صورت عمده, با صرف کمترین زمان و با بهترین کیفیت از طریق سایت امکانپذیر می باشد.
سوکرالوز که با شماره E599 در بین شیرین کننده های مصنوعی مشخص می شود, در موارد زیادی برای شیرین کردن فرآورده های تغذیه ای معمولی و رژیمی همچون انواع مربا, مارمالاد, ژله, انواع نوشیدنیها و … به کار برده می شود.
سوکرالوز به علت دارا بودن برتریهایی نسبت به سایر شیرین کننده های مصنوعی و کم کالری مورد اقبال بیشتری قرار گرفته است.
این شیرین کننده مصنوعی در کشورهایی همچون امریکا, کانادا و استرالیا, به عنوان شیرین کننده در اغلب محصولات نوشیدنی و مواد غذایی جامد مورد استفاده قرار میگیرد.
مقاومت ساختاری این ماده در گرما و ماندگاری آن در زمانهای طولانی نگهداری ماده غذایی و همچنین پایداری آن در طیف وسیعی از PH را می توان از ویژگیهای سوکرالوز ذکر کرد.

خرید اینترنتی سوکرالوز

سوکرالوز چیست؟

سوکرالوز تنها شیرین کننده مصنوعی است که از شکر مشتق می شود. در پی فرآیند کلر زنی ساکارز با جایگزینی 3 اتم کلر در مولکول ساکارز, سوکرالوز تهیه می شود.
سوکرالوز یک ماده خنثی است و حضور اتمهای کلر در آن موجب غیر قابل شکسته شدن این مولکول نسبت به مولکول شکر می شود. لذا این ماده پس از مصرف به سرعت و بدون هیچگونه شکست و تغییری از بدن دفع شده و هیچ کالری از مصرف آن به بدن نمی رسد.
نوع متعارف سوکرالوز که با نام تجاری اسپلندا به فروش میرسد, شامل کربوئیدرات دکستروز ( گلوگز) و مالتو دکسترین است. در پی از مصرف این ماده حدود 3/36 کالری در بدن آزاد می شود, علی رغم اینکه خود سوکرالوز به تنهایی کالری تولید نمیکند.

خرید اینترنتی سوکرالوز

خرید اینترنتی سوکرالوز

سوکرالوز در ایران به دو صورت عمده و جزئی به فروش می رسد.
در خرید اینترنتی سوکرالوز برای مصارف جزئی به صورت شکر رژیمی درساشه های 1 گرمی و قوطی های 110 گرمی و به صورت پودری در بسته های 1 کیلوگرمی ارائه می شود.
همچنین سوکرالوز به صورت قند رژیمی نیز در بسته های قرص شیرین کننده 100 یا 300 عددی برای مصارف خانگی وجود دارد.
در خرید اینترنتی سوکرالوز برای مصارف عمده ی غذایی و دارویی, این ماده به عنوان یک شیرین کننده ی مصنوعی  در پک های 10 و یا 25 کیلویی برای فروش عرضه می شود.

خرید اینترنتی سوکرالوز

ویژگیها و موارد استفاده سوکرالوز

سوکرالوز طعمی بسیار شبیه به شکر دارد ولی قدرت شیرین کننده گی آن حدود 400 تا 700 برابر شکر است.
این پودر شیرین کننده برخلاف سایر شیرین کننده های مصنوعی که طعمی تلخ در دهان باقی می گذارند طعم شیرین آن تا مدتها در دهان باقی می ماند.
سوکرالوز دوست دندانهاست. به این علت که باکتریهای موجود در دهان این ماده را به عنوان یک ماده غذایی نمی شناسند, مصرف آن موجبات پوسیدگی دندانها را فراهم نمی کند.
سوکرالوز شیرین کننده مناسبی برای افراد دیابتی است و تا کنون گزارشی دال بر ایجاد عوارض نامطلوب بر سلامت بدن در پی مصرف آن مشاهده نشده است.
مطابق آخرین تحقیقات نکته مهمی در مورد مصرف این شیرین کننده توسط کسانی که از آن به صورت منظم استفاده نمی کنند وجود دارد. افزایش فشار خون و همچنین بالا رفتن سطح انسولین در بدن در پی مصرف نامنظم سوکرالوز در بعضی موارد مشاهده شده است.
بنابراین برای کسانی که به دلایل درمانی از آن استفاده میکنند بهتر است که مصرف آن را به صورت منظم در برنامه غذایی خود رعایت کنند.

خرید اینترنتی سوکرالوز خرید اینترنتی سوکرالوز

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم نقابت
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129727840
شماره موبایل: 09025767017

مطلب پیشنهادی

شیرین کننده مصنوعی

خرید و فروش شیرین کننده مصنوعی

شیرین کننده مصنوعی یکی از پایه های اصلی تولید مواد غذایی و کیک و شیرینی …

کانال تلگرام