آراد شیمی
خانه / اسپارتام / خرید ارزان آسپارتام به صورت عمده در کشور

خرید ارزان آسپارتام به صورت عمده در کشور

برای خرید ارزان آسپارتام با کیفیت, که یکی از جایگزین های مصنوعی شکر می باشد می توانید به سایت های اینترنتی شرکت های وارد کننده یا توزیع کننده مراجعه کنید.
آسپارتام که نسبت به شکر دارای کالری و قابلیت شیرین کنندگی بسیار کمتری می باشد, در بسیاری از نوشیدنیها, انواع نوشابه و بعضی از مواد غذایی به عنوان شیرین کننده مصنوعی توسط کارخانه های تولید کننده به کاربرده می شود. طبیعی است که آسپارتام اغلب مصارف عمده داشته و به صورت عمده خرید و فروش می شود.

خرید ارزان آسپارتام

آسپارتام چیست ؟

خرید ارزان آسپارتام

آسپارتام یک شیرین کننده ی مصنوعی غیر ساکاریدی است. این ماده 200 برابر شیرین تر از شکر می باشد. این شیرین کننده به طور معمول به عنوان جایگزین شکر برای شیرین کردن انواع مواد غذایی, نوشیدنی و آشامیدنی به کارد برده میشود.
این ماده یکی از جایگزین های شکر برای کسانی است که میزان مصرف شکر در تغذیه آنها باید محدود باشد و یا ممنوع است, همچنین کسانی که مصرف کاری در رژیم غذایی آنها محدودیت دارد.
مصرف آسپارتام برای کسانی که مبتلا به بیماری فنیل کوتونوری هستند خطرناک است. در  این بیماران مصرف فنیل آلانین که یکی از اسید آمینه های موجود در آسپارتام می باشد مضر است.

خرید ارزان آسپارتام

آسپارتام یکی از شیرین کننده های مصنوعی است که قیمت آن از شکر کمتر است. میزان مجاز مصرف این ماده به ازای هر کیلوگرم وزن بدن 40 میلی گرم می باشد.
خرید ارزان آسپارتام یکی از دغدغه های اصلی کارخانجات تولید کننده مواد غذایی است که از این ماده به عنوان شیرین کننده استفاده می کنند.
لازم به ذکر است که آسپارتام در کشور تولید نمی شود و کل نیاز موجود در کشور برای مصرف این ماده از طریق واردات تأمین می شود.
لذا وارد کنندگان و شرکت های توزیع کننده آسپارتام با توجه به این دغدغه, تلاش فراوان در تأمین این ماده با مناسب ترین و ارزان ترین قیمت برای مصرف کنندگان دارند.

خرید ارزان آسپارتام

فواید و موارد منع مصرف آسپارتام چیست؟

تا کنون اخبارخاصی دال بر تأثیرات منفی مشخص این ماده بر سلامت بدن ذکر نشده است. تنها مورد منع صرف این ماده در بیماران مبتلا به اختلال ژنتیکی فنیل کتونوری می باشد.
یکی از اسید آمینه های متشکله آسپارتام که پس از شکستن این ماده در بدن آزاد می شود, فنیل آلانین می باشد.
در بیماران مبتلا به فنیل کتوری آنزیم لازم برای شکستن این اسید آمینه, در کبد ساخته نمی شود. این امر باعث تجمع این اسید آمینه در بافتهای بدن به ویژه مغز می شود. در نتیجه این امر صدمات جبران ناپذیری به این بافتها و مغز وارد می شود.
از جمله فواید مصرف آسپارتام می توان به کم کالری بودن و شیرین تر بودن طعم آن نسبت به شکر اشاره کرد.
همچنین عدم افزایش انسولین در بدن و بالا نرفتن قند خون از مهم ترین دلایل استقبال از مصرف آسپارتام می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم نقابت
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129727840
شماره موبایل: 09025767017
کانال تلگرام